MIA studio i Karol Paciorek w rozmowie o projektowaniu

20 października, 2021

MIA studio i Karol Paciorek

Nasze studio otrzymało zaproszenie na wywiad w ramach serii „Z Prędkością Wyobraźni”, która prezentuje ekspertów z branży kreatywnej. Magda Filipiak-Gałecka z MIA studio była gościnią Karola Paciorka w trzecim sezonie cyklu.

W pierwszej części programu Karol i Magda rozmawiają o tym, jak zaprojektować ogród oraz jakie trudności są z tym związane. Rozkładają na czynniki pierwsze cały proces pracy architekta krajobrazu – od poznania klienta poprzez inwentaryzację terenu, zaprojektowanie ogrodu i tarasu, aż po samo wykończenie. Podczas rozmowy padło wiele ciekawych pytań, dzięki którym Magda mogła obalić kilka ogrodniczych mitów. 

wywiad z Karol Paciorek

Druga część programu to tzw. challenge, czyli część praktyczna, w której Magda pokazuje jak pracuje w oprogramowaniu Lumion. Na przykładzie OGRODU LAWA – jednego z naszych projektów możecie zobaczyć jak wygląda przygotowanie wizualizacji w naszym studio krok po kroku. Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu na kanale NVIDIA GeForce Polska >>> KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ ODCINEK<<<

wizualizacje w Lumion