Studio

MIA studio to zespół dyplomowanych architektów krajobrazu. Projektowanie ogrodów, tarasów, balkonów oraz przestrzeni publicznych to obszar działania zespołu młodych artystów. Architekci rozszerzali swoje umiejętności wykonując projekty zarówno w Polsce, jak i za granicą, w szczególności w Berlinie i Porto. Nieustannie poszukują optymalnych rozwiązań, w swoich projektach odwołując się do potrzeb klientów, nowoczesnych trendów oraz funkcjonalności. Są laureatami wielu konkursów architektonicznych, które dodają im skrzydeł. W projektowaniu stawiają na potrzeby człowieka, kontakt z naturą oraz podniesienie komfortu życia. Ciekawość świata w połączeniu z architekturą krajobrazu daje im niepohamowane możliwości w zmienianiu mikro i makro przestrzeni.
KREACJA PRZESTRZENI | DBAŁOŚĆ O DETALE | WZBOGACANIE WRAŻEŃ | MIA studio

Poznaj nasz zespół

Magda Filipiak-Gałecka

Architekt krajobrazu

Jeśli komuś nie schodzi uśmiech z twarzy, to właśnie Magdzie. Jej inwencji twórczej towarzyszą niezliczone ilości kubków herbat, a czas projektowania pochłania ją w stu procentach. Pełna energii oraz kolorowych pomysłów. Jest wzorem kontaktu z klientem, o czym świadczą liczne projekty spełniające wymagania zainteresowanych.

Iwona Zielińska

Architekt krajobrazu

Zmysł techniczny w naszym biurze. Zwolenniczka prostych form oraz nowoczesnej architektury na poziomie planowania przestrzeni miejskich. Lubi wyzwania, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Prywatnie ceni sobie dobry film i podróże, które inspirują ją do projektowania.

Paulina Bandura

Architekt krajobrazu

Estetyczna dusza w kształtowaniu architektury krajobrazu. Wyróżnia ją delikatność przyprawiona nutką szaleństwa. Teatr i dobra muzyka to jej drugi dom. Miłośniczka psów, aktualnie właścicielka Salsy, naszej towarzyszki na etapie projektowym.

Amelia Tomczak

Architekt krajobrazu

Projektowanie terenów zieleni dla większej liczby odbiorców to jej motywacja do działania. Optymistka i zwolenniczka prostoty. Prawdziwa bomba energetyczna w kontaktach międzyludzkich. Przemierza świat na wyciągnięcie ręki w poszukiwaniu nowych kultur i inspiracji.