Studio

ENG MIA studio to zespół dyplomowanych architektów krajobrazu. Projektowanie ogrodów, tarasów, balkonów oraz przestrzeni publicznych to obszar działania zespołu młodych artystów. Architekci rozszerzali swoje umiejętności wykonując projekty zarówno w Polsce, jak i za granicą, w szczególności w Berlinie i Porto. Nieustannie poszukują optymalnych rozwiązań, w swoich projektach odwołując się do potrzeb klientów, nowoczesnych trendów oraz funkcjonalności. Są laureatami wielu konkursów architektonicznych, które dodają im skrzydeł. W projektowaniu stawiają na potrzeby człowieka, kontakt z naturą oraz podniesienie komfortu życia. Ciekawość świata w połączeniu z architekturą krajobrazu daje im niepohamowane możliwości w zmienianiu mikro i makro przestrzeni.
KREACJA PRZESTRZENI | DBAŁOŚĆ O DETALE | WZBOGACANIE WRAŻEŃ | MIA studio

Poznaj nasz zespół

Magda Filipiak-Gałecka

Architekt krajobrazu

Jeśli komuś nie schodzi uśmiech z twarzy, to właśnie Magdzie. Jej inwencji twórczej towarzyszą niezliczone ilości kubków herbat, a czas projektowania pochłania ją w stu procentach. Pełna energii oraz kolorowych pomysłów. Jest wzorem kontaktu z klientem, o czym świadczą liczne projekty spełniające wymagania zainteresowanych.

Iwona Zielińska

Architekt krajobrazu

Zmysł techniczny w naszym biurze. Zwolenniczka prostych form oraz nowoczesnej architektury na poziomie planowania przestrzeni miejskich. Lubi wyzwania, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Prywatnie ceni sobie dobry film i podróże, które inspirują ją do projektowania.

See awards
Year Award
2016 I miejsce w konkursie urbanistyczno-architektonicznym na koncepcję przebudowy Placu Wileńskiego w Drezdenku.
XYZ