Taras z jacuzzi

Projektowany taras z jacuzzi podzielono na kilka stref. Jego centralną część zaaranżowano na drewnianym podeście, na którym zlokalizowano stół jadalniany przeznaczony dla sześciu osób oraz strefę odpoczynku z jacuzzi i dwoma leżankami. Do jacuzzi prowadzą drewniane schodki, zapewniające łatwy dostęp do wanny.

Tłem dla jacuzzi jest donica z drzewem o parasolowatej koronie, podsadzonym roślinnością okrywową. W tym miejscu wyznaczono również miejsce na grilla gazowego.

Taras z jacuzzi wyposażony został także w zestaw nowoczesnych mebli ogrodowych, kolorystyką nawiązujących do wybranych desek tarasowych oraz stołu. Za narożnikiem ustawiono prostokątne, antracytowe donice w których zaplanowano żywopłot osłaniający taras od sąsiadów. Na taras dobrano różnej wysokości okrągłe donice w dwóch kolorach. Proponuje się w nich posadzić trawy i byliny kwitnące na fioletowo, czy też niewielkie zimozielone krzewy. Dopełnieniem projektu są okrągłe, metalowe stoliki różnej wielkości, duże lampiony oraz ozdobne ażurowe lampy.

Projektanci

MIA studio

Lokalizacja

Lucerna | Szwajcaria

Data

sierpień 2018

Powierzchnia

55 mkw

Inwestor

Prywatny

Status

Projekt zakończony

taras z drewnianą podłogą pufy na taras meble wypoczynkowe na taras taras z jacuzzi