Taras w stylu boho

Projektowany ogród zaaranżowano w stylu boho, nawiązując tym samym do zastanego wnętrza domu. Najważniejszą część dla Inwestorów tworzy ogród właściwy, który zdecydowano się zaprojektować w całości jako taras w stylu boho. Współczesne boho wyróżnia się poprzez stonowane barwy, naturalne materiały i oryginalne dodatki.

W zasięgu tarasu w stylu boho zaaranżowano basen o wielkości 4 x 2,5 m, lekką konstrukcję altanki, miejsce na meble wypoczynkowe, stół jadalniany oraz białe leżaki.

W projekcie bardzo ważną rolę odgrywa wzornictwo i ekspozycja detali. Począwszy od układu desek w charakterystyczną jodełkę, które dodają oryginalności i dynamicznego charakteru przestrzeni poziomej, aż po wykończenie basenu z białych płyt gresowych, imitujących marmur. Wnętrze tarasu ograniczone zostało białym ogrodzeniem o wysokości 2,2 m, które oddzieli Inwestorów od sąsiadów, stworzy niepowtarzalne tło oraz zapewni ochronę od wiatru.

Projektanci

MIA studio

Lokalizacja

Wrocław

Data

listopad 2019

Powierzchnia

144 mkw

Inwestor

Prywatny

Status

Projekt w trakcie realizacji

basen w ogrodzie boho dodatki na taras boho taras projekt tarasu w stylu boho boho meble na taras projektowanie tarasów Wrocław