Obowiązek informacyjny RODO

25 maja, 2018

RODO

W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących danych osobowych (tzw. „RODO”) pragniemy Państwa poinformować, że firma MIA studio będzie przetwarzać dane pozyskane od Państwa w związku z intencją zawarcia bądź wykonaniem już zawartej umowy na produkt lub usługę oferowaną przez firmę MIA studio. Pozyskane dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych i będą przetwarzane w sposób legalny. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma MIA studio.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Nas. Ponadto prawo wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Przy braku Państwa sprzeciwu firma MIA studio będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji i wysyłania ofert nawiązujących do dotychczasowego świadczenia usług.

Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie firmy MIA studio we Wrocławiu (ul. Jesionowa 56/2) i Wągrowcu (ul. Piaskowa 2) oraz pod adresem mailowym biuro@mia-studio.pl.