Konkurs Mój taras

8 marca, 2018

W związku ze zbliżającą się wiosną większość z Was pewnie zastanawia się nad zaaranżowaniem miejsca w którym chętnie odpocznie po pracy, szkole lub zorganizuje małe barbecue dla znajomych. Wychodząc naprzeciw Waszym marzeniom postanowiliśmy zorganizować KONKURS Mój taras, który pozwoli spełnić Wasze wizje o tarasie lub balkonie. Nie ważne, czy jest to taras na dachu, wokół domu jednorodzinnego, czy niewielki balkonik na dużym osiedlu mieszkaniowym. W takim projekcie każdy metr kwadratowy ma dla nas ogromne znaczenie. Lubimy „zazieleniać” każdą przestrzeń, a kilkudziesięciometrowy taras, czy balkon nie stanowi dla nas problemu. Jest to prawdziwe wyzwanie projektowe, które finalnie ma przybliżyć naszym Klientom namiastkę oazy zieleni w centrum miasta.

|

| Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie i wygrać?

W komentarzu pod postem konkursowym opublikowanym na portalu społecznościowym Facebook, na naszym profilu firmowym (kliknij w profil firmowy TUTAJ) wystarczy dodać zdjęcie swojego tarasu lub balkonu z kreatywnym opisem dlaczego to właśnie TY masz wygrać. Dodatkowo w kilku zdaniach opisz swoją wizję idealnego tarasu lub balkonu.

ZABAWA TRWA do 22 marca 2018 do godziny 23:59

WYŁONIENIE ZWYCIĘZCY nastąpi 24 marca 2018

REGULAMIN KONKURSU możesz pobrać TUTAJ

|

| Nadal niezdecydowani?

Zachęcamy do zabawy, jeżeli zastanawiacie się jak wygląda projekt tarasu, zapraszamy do zapoznania się z naszymi ostatnimi aranżacjami: projekt tarasu na dachu we Wrocławiu, projekt tarasu przy domu jednorodzinnym w Bytowie, czy też projekt balkonu w Poznaniu.

taras

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz